Новини

Вступив в силу закон про стовідсоткове гарантування вкладів фізичних осіб в українських банках
15.04.2022

На час воєнного стану держава збільшила суму гарантування вкладів населення. Відповідний закон вступив у силу 13 квітня, і він має на меті посилити довіру українців до банківської системи.

Закон України “Щодо забезпечення стабільності системи гарантування вкладів фізичних осіб" передбачає стовідсоткову гарантію банківських вкладів на період воєнного стану та три місяці після його завершення. Якщо йдеться про депозити, то гарантія поширюється і на нараховані відсотки. Жодних обмежень по сумі відшкодування немає.

Компенсація вкладених коштів здійснюється у гривнях. Якщо ж депозит був в іноземній валюті, сума виплати розраховуватиметься за актуальним курсом НБУ.

Через три місяці після завершення воєнного стану максимальна гарантована сума компенсації за вкладами становитиме 600 тисяч гривень. Нагадаємо, що раніше гранична сума становила 200 тисяч гривень.

За матеріалами ПриватБанк

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку