Новини

Кабмін унормував питання атестації здобувачів фахової передвищої та вищої освіти за визначеними спеціальностями у 2022 році
29.03.2022
Тема: Освіта

27 березня 2022 року Уряд ухвалив зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року №497 з метою унормування питань атестації здобувачів фахової передвищої та вищої освіти за визначеними спеціальностями.

Проведення апробацій і запровадження нових ЄДКІ в умовах воєнного стану є недоцільним, тому закладам фахової передвищої та вищої освіти необхідно надати право присвоєння кваліфікації та видачі дипломів про здобуття освіти без складання ЄДКІ.

Постановою відтерміновується проведення ЄДКІ, зокрема апробаційного, для всіх спеціальностей (проведення ЄДКІ для спеціальностей галузі знань «22 Охорона здоров’я» регулюється окремою постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №316).

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку