Новини

Кабмін прийняв рішення щодо оперативного фінансування відсічі збройної агресії проти України, потреб ЗСУ, тероборони та місцевої інфраструктури
21.03.2022

17 березня 2022 р. на засіданні Кабінету Міністрів України внесено зміни *до Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» (далі – Порядок).

* Постанова Кабінету Міністрів України від 17.03.2022 № 308 «Про внесення змін до пункту 19 Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану»

Рішення прийнято для ефективного та оперативного прийняття управлінських рішень щодо фінансового забезпечення першочергових потреб держави, спрямованих на відсіч збройної агресії проти України, на потреби територіальної оборони та підтримку місцевої інфраструктури.

Зміни внесено до підпункту 2 пункту 19 Порядку в частині розширення переліку видатків другої черги, за якими здійснюються платежі Казначейством за дорученням клієнтів, доповнивши його, зокрема, такими видатками:

  • здійснення заходів і програм з підтримки Збройних сил України та підрозділів територіальної оборони;
  • на оплату послуг з підготовки кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти;
  • проведення ремонтних робіт та придбання матеріалів для облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб;
  • придбання матеріалів для ремонту тепло-, водо-, електромереж;
  • придбання насіннєвого матеріалу та засобів захисту рослин для весняно полових робіт.

Прийнята Постанова дає змогу розширити перелік видатків другої черги, за якими здійснюються платежі за дорученням клієнтів з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунку в умовах воєнного стану.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку