Новини

Спрощено порядок перетину державного кордону для водіїв віком від 18 до 60 років
11.03.2022
Тема:

Тисячі вантажних автомобілів щоденно виїжджають та повертаються із гуманітарним вантажем на територію нашої країни.
 
Уряд та Мінінфраструктури, усвідомлюючи проблему, зробили все можливе для того, надати законних підстав автомобільним перевізникам виконувати таку, вкрай необхідну в цей час, роботу.
 
Постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2022 №194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» врегульовано питання бронювання водіїв.
 

Зокрема йдеться про бронювання водіїв, які здійснюють:
- міжнародні вантажні перевезення;
- перевезення для потреб Збройних Сил України;
- перевезення медичних вантажів;- вантажів гуманітарної допомоги.

 

Для отримання відповідного рішення перевізник має звернутися з даними про водіїв:
- або до Міністерства інфраструктури України;

- або до обласної, Київської міської військової адміністрації.

 
Інформацію про прийняте рішення про бронювання поданих осіб Мінінфраструктури або обласні, Київська міська військові адміністрації, надсилають до Адміністрації Державної прикордонної служби для врахування під час виїзду та в’їзду в Україну громадян України.
 
Автоперевізники, які мають ліцензію на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень можуть подати повідомлення як письмово, так і в електронному вигляді з використанням електронного кабінету перевізника Системи «ШЛЯХ» Укртрансбезпеки/ДСБТ (електронний сервіс «Заявка на перетин 18–60»).
 
Звертаємо увагу, що відповідальність за повернення водія на територію України після виконання перевезення лежить на перевізнику.
 

З усіх питань щодо організації перевезень гуманітарних вантажів через державний кордон та всередині країни можна звертатися на багатоканальну телефонну лінію

щодня з 08:00 до 17:00: + 38 (044) 334 43 04
 

Звернення до Мінінфраструктури щодо бронювання військовозобов’язаних водіїв слід надсилати листом на електрону адресу: zmiu98916@gmail.com

За матеріалами КМУ

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку