Новини

Збільшено видатки на потреби оборони України — ВРУ ухвалила зміни до Держбюджету на 2022 рік
23.02.2022

 23 лютого Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік"" (законопроект №7012-д).

Законом внесено зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік", якими збільшено видатки на потреби оборони України за бюджетною програмою 2101150 "Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання".

Законом доповнено статтею 37 такого змісту:

"Установити, що, як виняток з положень частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України перерозподіл видатків за бюджетними програмами загального фонду державного бюджету "Видатки для Міністерства внутрішніх справ України на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави" (код 1001210) та "Видатки для Міністерства оборони України на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави" (код 2101450) здійснюється у межах загального обсягу бюджетних призначень відповідного головного розпорядника бюджетних коштів за рішенням Кабінету Міністрів України (яке може передбачати визначення нових бюджетних програм).

Обмеження, встановлені частинами десятою і одинадцятою статті 23 Бюджетного кодексу України, не застосовуються у разі прийняття рішень про перерозподіл видатків, передбачених абзацом першим цієї статті".

Законом внесено зміни до додатків №1, №3 і №6 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2022 рік" відповідно до додатків №№1-3 до цього Закону.

Законом для вирішення невідкладних завдань передбачено збільшення видатків на 26,5 млрд грн. Для Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Головного управління розвідки Міністерства оборони передбачено загалом збільшення на 22,7 млрд грн на підвищення обороноздатності держави. Ще 500 млн грн - на відновлення водопостачання у Донецькій області, обласним бюджетам Донецької та Луганської областей - по 100 млн грн.

За матеріалами ВРУ

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку