Новини

Працівник відпрацював неповний місяць та звільнився: що з ЄСВ?
12.01.2022

Фахівці Південного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляють, ч. 5 ст. 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами визначено: у разі, якщо база нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід, сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та ставки єдиного внеску.

Умовою застосування зазначеної норми є перебування найманого працівника у трудових відносинах повний календарний місяць або відпрацювання всіх робочих днів звітного місяця.

У разі звільнення або прийняття працівника на основне місце роботи протягом місяця, в якому нарахована заробітна плата за відпрацьований час не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, сума єдиного внеску розраховується з фактично нарахованої заробітної плати незалежно від її розміру.

Календар
Завтра

ЄСВ з зарплати (доходу) за грудень 2021 року (гірничі підприємства)

31.01.22

Транспортний податок за ІV квартал 2021 року

Податок на нерухоме майно за ІV квартал 2021 року

Авансовий внесок з турзбору за січень 2022 р. (платники, які сплачують турзбір авансами щомісяця)

ПДВ за грудень 2021 року

Акцизний податок за грудень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку