Новини

Допомоги на поховання, що виплачується ЮО – роботодавцем родичам померлого працівника: що з ПДФО?
06.01.2022

Який порядок оподаткування ПДФО допомоги на поховання, що виплачується ЮО – роботодавцем родичам померлого працівника за останнім місцем роботи?

Відповідно до п.п. «б» п.п. 165.1.22 п. 165.1 ст. 165 розд. IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на поховання платнику податку роботодавцем такого померлого платника податку за його останнім місцем роботи (у тому числі перед виходом на пенсію) у розмірі, що не перевищує подвійний розмір суми, визначеної в абзаці першому п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ (у 2020 році – 5880 грн., у 2021 році – 6360 грн., 2022 році – 6940 гривень).

Сума перевищення за її наявності остаточно оподатковується під час її нарахування (виплати, надання).

За матеріалами «ЗІР: категорія 103.04»
 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку