Новини

Роз’яснення ДРС щодо регуляторності рішень ОМС про встановлення місцевих податків і зборів
06.01.2022

У Державній регуляторній службі України підготували методичні роз’яснення щодо регуляторності рішень ОМС про встановлення місцевих податків і зборів.  

Верховний суд України у своїй постанові надав висновок, що рішення ОМС про встановлення місцевих податків і зборів не вважаються регуляторними актами.

Тож у ДРС змушені роз’яснити, що відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», рішення ОМС про встановлення місцевих податків і зборів мають ознаки регуляторних актів, оскільки спрямовані на правове регулювання господарських відносин. Сама лише постанова Верховного суду, прийнята відносно конкретного рішення, вважається оціночним твердженням.

Висновок про віднесення конкретного проекту акту до категорії регуляторних може сформувати лише уповноважений орган – Державна регуляторна служба України.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку