Новини

НКЦПФР розробила проект ліцензійних умов щодо діяльності з торгівлі фінансовими інструментами
06.10.2021

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на засіданні 05 жовтня 2021 року схвалила проект Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на ринках капіталу – діяльності з торгівлі фінансовими інструментами.

Документом передбачено встановлення вимог, обов’язкових для виконання при отриманні ліцензії на провадження діяльності з торгівлі фінансовими інструментами, перелік документів, які подаються заявником для видачі ліцензії. А також особливості поєднання видів діяльності з торгівлі фінансовими інструментами між собою та з іншими видами професійної діяльності на ринках капіталу та організованих товарних ринках

Проектом визначені вимоги для отримання ліцензії та провадження діяльності з торгівлі фінансовими інструментами за такими її видами:

  • субброкерська діяльність;
  • брокерська діяльність;
  • дилерська діяльність;
  • діяльність з управління портфелем фінансових інструментів;
  • інвестиційне консультування;
  • андеррайтинг та/або діяльність з розміщення з наданням гарантії;
  • діяльність з розміщення без надання гарантії.

Проект рішення розроблено відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків» та з метою приведення нормативно-правових актів Комісії у відповідність до вимог Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки».

Найближчим часом проект буде розміщено на офіційному вебсайті Комісії для отримання пропозиції і коментарів від професійної спільноти та всіх зацікавлених сторін.

За матеріалами НКЦПФР 

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку