Новини

Примірна тендерна документація для закупівлі послуг харчування в закладах освіти: напрацювання Мінекономіки
01.10.2021
Тема:

Мінекономіки спільно з АМУ провели аналіз закупівель у сфері організації харчування в закладах освіти та підготували власні рекомендації та примірну тендерну документацію на закупівлю послуг їдалень, яку замовники можуть використовувати під час підготовки тендерних документацій для здійснення відповідних закупівель.

Відповідний лист Мінекономіки від 23.09.2021 р. № 3304-04/46862-07 та примірну тендерну документацію розміщено на офіційному веб-сайті в розділі «Консультації з питань закупівель» у підрозділі «Узагальнені відповіді». Вони містять рекомендації щодо формування вимог до предмета закупівлі та потенційних учасників, уникнення встановлення надмірних вимог, що ускладнюють участь у закупівлях та штучно обмежують коло потенційних учасників, встановлення оперативно-господарських санкцій та порядок їх застосування в проекті договору про закупівлю.

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку