Новини

Чи потрібно отримувати дозвіл на монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкцію електричних або працюючих на газі чи рідкому паливі котлів та водонагрівачів потужністю до 0,1 МВт?
08.09.2021

В ГУ Держпраці у Хмельницькій області повідомляють, згідно з пунктом 6 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107 (далі – Порядок), дозвіл за формою згідно з додатком 1 видається, зокрема, роботодавцеві – на виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені у групі А додатка 2.

Відповідно до пункту 8 групи Б переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.02.2021 № 77, до устаткування підвищеної небезпеки відносяться інші машини, механізми, устатковання, що не увійшли до групи А та до яких виробником встановлені вимоги щодо проведення технічного огляду, випробування та/або експертного обстеження (технічне діагностування).

Отже, роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, що зазначені у пункті 11 групи А додатка 2 до Порядку, зокрема, на монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкцію електричних або працюючих на газі чи рідкому паливі котлів та водонагрівачів потужністю до 0,1 МВт, до яких виробником встановлені вимоги щодо проведення технічного огляду, випробування та/або експертного обстеження (технічне діагностування).

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2021 року

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу 2021 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за серпень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку