Новости

В Україні продовжать карантин, — МОЗ

30.07.2021

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що карантин в країні буде продовжений. На скільки часу його продовжать, він не повідомив.

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на його заяву в ефірі "Сніданку з 1+1".

Кузін зазначив, що є області, в яких погіршується COVID-статистика. Це райони Луганської, Донецької, Харківської, Львівської областей, але Київ сюди не входить, уточнив він.

"З приводу продовження карантину. Він буде продовжений, бо ми розуміємо, що до карантину прив'язується багато організаційних заходів. Тому він буде продовжений", – заявив Кузін.

Раніше Кузін заявив, що сьогодні немає тенденції для виходу України з "зеленої" зони адаптивного карантину.

За матеріалами РБК-Україна

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи