Новини

Тестування уповноважених осіб у публічних закупівлях: напрацювання ДП «Прозорро» та Мінекономіки анонсовано на вебінарі
10.07.2021
Тема:

З 01.01.2022 р. публічними закупівлями займатимуться виключно уповноважені особи (УО) замовників. Про це нагадало ДП «Прозорро» на тематичному вебінарі (див. за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=u1vIYNO6byA).

Також на вебінарі розглянуто актуальні питання переходу закупівельної діяльності замовників від тендерних комітетів до уповноважених осіб, вимог до УО, першого тестування та подальшого підвищення кваліфікації. З напрацюваннями і новинами у цій сфері можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінекономіки у розділі «Головна/Публічні закупівлі/Професіоналізація». Про основні положення проекту документа, який визначає порядок тестування, ми розповідали в газеті «Бухгалтерія: бюджет», № 24/2021, с. 4.

Наразі з відео стало відомо, що запуск тестування заплановано на серпень 2021 року. Кількість спроб складання онлайн-тестування буде незліченна, і можливість повторного тестування буде надаватись в системі через 72 години. Щоб пройти тест, потрібно буде обов’язково авторизуватися через електронний підпис. І немає різниці, чи це ваш підпис як працівника певної організації, чи ви отримали його самостійно як приватна особа. Щойно онлайн-тестування запрацює, ми вас обов’язково проінформуємо.

 

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про товарооборот торгової мережі (форма №1-торг (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про обсяг оптового товарообороту (форма №1-опт (місячна)) за липень 2021 року

09.08.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3 — борг (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за липень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку