Новини

Земельні торги переходять в електронну площину
10.07.2021
Тема:

На підставі Закону України від 18.05.2021 р. № 1444-IX (далі — Закон № 1444) процедури продажу та передачі в користування земельних ділянок державної та комунальної власності переводяться в електронну площину: продаж таких земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису) здійснюватиметься на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі електронного аукціону у випадках та порядку, встановлених главою 21 Земельного кодексу України від 25.10.2001 р. № 2768-III.

Земельні торги проводитимуться в електронній торговій системі, що перебуває у державній власності, в режимі реального часу в мережі Інтернет. За результатами їх проведення укладається договір купівлі-продажу, оренди, суперфіцію, емфітевзису земельної ділянки з переможцем земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, що продається, або найвищу ціну за придбання прав емфітевзису, суперфіцію, або найвищий розмір орендної плати, зафіксовані під час проведення земельних торгів.

Порядок функціонування та адміністрування електронної торгової системи має затвердити КМУ.

Також визначено випадки, коли земельні ділянки державної чи комунальної власності не підлягають продажу, передачі в користування на конкурентних засадах (на земельних торгах).

Земельні торги щодо земельних ділянок, які до дня набрання чинності Законом № 1444 були включені до переліку земельних ділянок державної чи комунальної власності, та/або прав на них, виставлених на земельних торгах, та щодо яких:

  • не було опубліковано оголошення про проведення земельних торгів, — проводяться в порядку, встановленому вже Законом № 1444;
  • було опубліковано оголошення про проведення земельних торгів, — відповідно до законодавства, що діяло до набрання чинності Законом № 1444.

Закон № 1444 набрав чинності 06.07.2021 р.

Календар бухгал­тера
09.08.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3 — борг (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за липень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за липень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за липень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку