Новини

Чи можливо звільнити працівника з займаної посади під час знаходження на лікарняному, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності
07.06.2021

До Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області звернувся громадянин з питання можливості звільнення працівника з займаної посади під час знаходження на лікарняному, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Фахівцями управління з питань праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області надали роз’яснення з питання щодо можливості звільнення працівника з займаної посади під час знаходження на лікарняному, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності..

Частиною 3 статті 40 Кодексу Законів про працю України (далі – КЗпП) — не допускається звільнення працівника з ініціативи власника або уповноваженого ним органу в період його тимчасової непрацездатності (крім звільнення за пунктом 5 цієї статті, а саме: нез’явлення на роботу протягом більш як чотирьох місяців підряд внаслідок тимчасової непрацездатності, не рахуючи відпустки по вагітності і родах, якщо законодавством не встановлений триваліший строк збереження місця роботи (посади) при певному захворюванні.

За працівниками, які втратили працездатність у зв’язку з трудовим каліцтвом або професійним захворюванням, місце роботи (посада) зберігається до відновлення працездатності або встановлення інвалідності), а також у період перебування працівника у відпустці. Це правило не поширюється на випадок повної ліквідації підприємства, установи, організації.

Тобто не можливо звільнення працівника під час знаходження на лікарняному у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності за ініціативою власника або уповноваженого ним органу.

У інших випадках, у відповідності до вимог статті 38 КЗпП, згідно з якою працівник має право розірвати трудовий договір, коли він сам є ініціатором звільнення, попередивши про це власника або уповноваженого ним орган за два тижні, таке звільнення допускається під час знаходження його на лікарняному, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, оскільки дана норма чинного законодавства не містить будь якої заборони.

Також можливе звільнення працівника, під час знаходження його на лікарняному, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, за угодою сторін згідно частини 1 статті 36 КЗпП.

Календар бухгал­тера
29.06.21

ЄСВ з зарплати (доходу) за травень 2021 року (гірничі підприємства)

30.06.21

ПДВ за травень 2021 року

Акцизний податок за травень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку