Новини

Триває прийом заяв про переоформлення ліцензій у сфері вищої освіти
02.04.2021

Міністерство освіти і науки України продовжує приймати заяви про переоформлення ліцензій у сфері вищої освіти за відповідними рівнями та освітніми програмами, що передбачають присвоєння професійних кваліфікацій з професій, для яких запроваджено додаткове регулювання.

Переоформлення здійснюється на підставі чинних ліцензій за спеціальностями згідно з Переліком галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (постанова Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №266, зі змінами), за заявою закладу освіти, що подається до Міністерства освіти і науки України через відповідний модуль в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО).

Замість відомостей про ліцензії за спеціальностями, що переоформлені, до Ліцензійного реєстру суб’єктів освітньої діяльності у сфері вищої освіти вносяться відомості про ліцензії за відповідними рівнями та освітніми програмами, що передбачають присвоєння професійних кваліфікацій з професій, для яких запроваджено додаткове регулювання.

Зазначимо, що в ЄДЕБО переоформлені ліцензії на провадження освітньої діяльності за спеціальностями деактивуються.

Звертаємо увагу, що непереоформлені ліцензії на провадження освітньої діяльності за спеціальностями у сфері вищої освіти не братимуть участь у вступній кампанії 2021 року, оскільки будуть заблоковані в ЄДЕБО. Про це буде зроблено відповідний запис у Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності у модулі «Ліцензії вищої освіти».

Нагадуємо, заяви про переоформлення ліцензій у сфері вищої освіти необхідно подавати до Міністерства освіти і науки України з урахуванням листа МОН №1/9-574 від 12.10.2020 на підставі актуальних даних в ЄДЕБО.

Календар бухгал­тера
19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

20.04.21

Авансовий внесок з ЄП за квітень 2021 року (єдинники групи 2)

ЄСВ із зарплати (доходу) за березень 2021 року

Податкова декларація з рентної плати за березень 2021 року

Податкова декларація з ПДВ за березень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку