Новини

Держекоінспекція спільно з правоохоронними органами посилить протидію екологічній злочинності
18.03.2021

Керівництво Держекоінспекції взяло участь у нараді з правоохоронними органами під головуванням генерального прокурора України, під час якої було прийнято низку рішень, які дозволять збільшити відсоток розслідуваних екологічних злочинів. Про це повідомляється на сайті Державної екологічної інспекції.

«За результатами наради було прийнято рішення про розробку нормативно-правового акту щодо порядку взаємодії ДЕІ між органами прокуратури, досудового розслідування, Державної екологічної інспекції України, Державного агентства рибного господарства України, Державного агентства лісових ресурсів України, експертними установами Міністерства юстиції України під час виявлення та досудового розслідування кримінальних правопорушень проти довкілля. Це дасть змогу налагодити оперативну співпрацю та обмін інформацією щодо виявлених екологічних порушень», – зазначив Голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

Посадовець додав, що Держекоінспекція спільно з правоохоронними органами також має провести взаємні звірки щодо направлених у 2019 – 2021 роках матеріалів про виявлення кримінальних правопорушень проти довкілля. Це дозволить виявити нерозкриті злочини та забезпечити подальше їх розслідування.

«На невідкладному посиленні боротьби з природоохоронними правопорушеннями наголосив і Президент України Володимр Зеленський. Він підкреслив, що хоче бачити результат у розслідуванні екологічних злочинів, а саме - притягнення порушників до відповідальності», – наголосив Андрій Мальований.

Календар бухгал­тера
12.04.21

Звіт із заборгованності страхуваьника зі сплати страхових коштів до ФСС

15.04.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку