Новини

Експериментальний проект із впровадження е-ТТН продовжено до 30 липня 2021 року
24.12.2020

23 грудня на своєму засіданні Уряд схвалив зміни до розпорядження КМУ, які продовжують термін реалізації експериментального проекту із впровадження електронної товарно-транспортної накладної (е-ТТН) для вантажних автоперевезень до 30 липня 2021 року.

Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

«Повна цифровізація та диджиталізація галузі залишається нашим основним пріоритетом. Цього року ми дали старт експериментальному проєкту із впровадження е-ТТН для вантажних автоперевезень із терміном реалізації до 31 грудня 2020-го. Але через пандемію та кризу експеримент не встиг пройти завершальні етапи. До реалізації цього проєкту в 4 кварталі 2020 долучилися кілька загальноукраїнських підприємств, які схвально його оцінили та висловили підтримку щодо участі в наступних етапах. Тому ми прийняли рішення продовжити терміни закінчення експерименту до 30 липня 2021 року з метою його повної реалізації», — пояснив очільник Міністерства.

Учасниками вищезазначеного проекту є ТОВ «СОВТЕС», «ВЧАСНО СЕРВІС», «ДОКУМЕНТ.ОНЛАЙН», «ІНТЕКРЕСІ ДІЛЗ», «АТС», «СМАРТТЕНДЕР» та «ППЛ 33-35». Наразі вони укладають відповідні угоди про підключення з ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Нагадаємо, 16 грудня, на своєму засіданні Уряд схвалив зміни до постанови КМУ, які продовжують строк реалізації експериментального проекту з впровадження електронних бланків дозволів на міжнародні вантажні автоперевезення до 31 грудня 2021 року.

Календар бухгал­тера
25.01.21

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІV квартал 2020 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна))

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна) за ІV квартал 2020 р

28.01.21

ЄСВ із зарплати (доходу) за грудень 2020 року (гірничі підприємства)

29.01.21

Транспортний податок за IV квартал 2020 року

Податок на нерухоме майно за IV квартал 2020 року

Авансовий внесок з туристичного збору за січень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку