Новини

Верховна Рада підтримала проект Держбюджету на 2021 рік у першому читанні
05.11.2020

5 листопада Верховна Рада України підтримала проект Державного бюджету на 2021 рік у першому читанні (законопроект №4000). За відповідне рішення проголосували 275 народних депутатів.

При підготовці документу до першого читання народними депутатами, фракціями, групами та комітетами Верховної Ради було надано 2 451 пропозиції до проєкту Держбюджету-2021, поданого Урядом до Парламенту 14 вересня.

Міністр фінансів України Сергій Марченко висловив вдячність членам Бюджетного комітету ВРУ та всім депутатам за співпрацю та надані пропозиції.

Він зазначив, що запропонований Мінфіном проект бюджету на 2021 рік є цілком збалансованим і реальним до виконання.

«Це не просто фінансовий кошторис. Це інструмент розвитку і зростання країни. У бюджеті 2021 року передбачено видатки для фінансування пріоритетних потреб держави. Кошти платників податків будуть використані ефективно, дадуть результат, принесуть користь людям і економіці. Ми зможемо впоратись з коронакризою, забезпечити фінансову стабільність, відновити економіку та підвищити добробут громадян», – підкреслив Сергій Марченко під час доповіді у парламенті.

Міністр також закликав народних депутатів до продовження конструктивної співпраці з доопрацювання та розгляду проекту Держбюджету-2021 у другому читанні.

«Це бюджет можливостей для подальшого розвитку. Він створює основи для проведення необхідних трансформацій, що зроблять нашу країну успішною, а економіку сильною у середньостроковій перспективі», – наголосив Сергій Марченко.

Також за результатами розгляду в першому читанні проекту Закону України про Державний бюджет України на 2021 рік сьогодні прийнято постанову Верховної Ради №4000-П про схвалення Бюджетних висновків, якими передбачено внесення низки змін при підготовці законопроекту до другого читання.

Зокрема Бюджетними висновками пропонується збільшити доходи та видатки держбюджету на 20,2 млрд гривень.

Прийнятою постановою передбачено підготовку Урядом проекту бюджету-2021 до другого читання та його подання на розгляд Верховної Ради у двотижневий строк з дня набрання чинності цієї постанови.

За матеріалами Мінфін

Календар бухгал­тера
04.12.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за листопад 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за листопад 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку