Новини

Розпочато подання небанківськими фінансовими установами звітності за 9 місяців 2020 року
08.10.2020

Із 5 жовтня запрацював вебпортал Національного банку України для подання звітності небанківськими фінансовими установами. Порядок її подання не змінюється. Інструкцію щодо подання звітності небанківськими фінустановами до Національного банку (далі – Інструкція) та Реєстр показників оприлюднено на сторінках офіційного Інтернет-представництва НБУ.

Інструкцію оновлено в частині переліку форматів звітних файлів (Word, Excel, PDF), які подаються на адресу zvit@bank.gov.ua, деталізовано порядок підписання файлів кваліфікованим електронним підписом, уточнено зміст зворотних повідомлень про отримання звітності, визначено єдину адресу для подання запитів на заміну звітності nbu@bank.gov.ua.

Звертаємо увагу, що в звітному періоді (за 9 місяців 2020 року) удосконалено автоматизований контроль звітних файлів, зокрема, запроваджено порівняння даних поточного звітного періоду з попереднім та новий міжфайловий контроль.

На кінець жовтня заплановано оприлюднення проекту нових Правил складання та подання звітності небанківськими фінустановами, який передбачено затвердити в поточному році та який набуде чинності в І кварталі 2021 року.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
26.10.20

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІІІ квартал 2020 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна)) за ІІІ

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна)) за ІІІ квартал

Фінзвітність за ІІІ квартал 2020 року до органів статистики

28.10.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за вересень 2020 року (гірничі підприємства)

30.10.20

Авансовий внесок з туристичного збору за жовтень 2020 року

ПДВ за вересень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку