Новини

Подбайте про дійсність КЕП з 07.11.2020 р.!
03.10.2020
Тема:

Нагадаємо: відповідно до п. 5 розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 р. № 2155-VIII електронний цифровий підпис (ЕЦП) та посилений сертифікат відкритого ключа використовуються як кваліфікований електронний підпис (КЕП) та кваліфікований сертифікат електронного підпису до закінчення строку дії посиленого сертифіката відкритого ключа, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим Законом. Тобто до 07.11.2020 р.

Із зазначеної дати ЕЦП, згенерованими до 07.11.2018 р., користуватися вже не можна. Натомість для користування ключами, отриманими після 07.11.2018 р. (якщо їх отримано на підставі договору про електронні довірчі послуги від кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг), загалом немає перешкод і після 07.11.2020 р. (у межах їх строку дії).

Однак, аби уникнути непорозумінь у цій сфері та забезпечити вчасне і правильне підписання електронних документів та е-звітності, слід подбати про наявність КЕП (кваліфікований електронний підпис — удосконалений електронний підпис, який створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа).

На офіційному сайті Центрального засвідчувального органу (https://czo.gov.ua/trustedlist) розміщено Довірчий список, в якому міститься інформація про кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг разом з інформацією про кваліфіковані електронні довірчі послуги, які вони надають.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІІІ квартал 2020 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна)) за ІІІ

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна)) за ІІІ квартал

Фінзвітність за ІІІ квартал 2020 року до органів статистики

28.10.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за вересень 2020 року (гірничі підприємства)

30.10.20

Авансовий внесок з туристичного збору за жовтень 2020 року

ПДВ за вересень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку