Новини

НБУ уточнив процедуру ліцензування юридичних осіб, що мають намір надавати банкам послуги з інкасації
01.09.2020

Національний банк України уточнив процедуру  ліцензування юридичних осіб, що мають намір надавати банкам послуги з інкасації.

Про що йдеться та на які зміни чекати таким юридичним особам?

1. Додатково врегульоване питання про повернення оплати заявнику, у разі відмови у видачі ліцензії або в отриманні погодження Національного банку на здійснення операцій з оброблення та зберігання готівки;

2. Встановлені вимоги до юридичної особи страхувати повний обсяг готівки, що нею оброблятиметься та зберігатиметься;

3. Тепер юридична особа зобов’язана повідомляти Національному банку, у разі відкриття нових відокремлених підрозділів для оброблення та зберігання готівки.

Такі зміни зроблять зрозумілішою процедуру ліцензування юридичних осіб, що мають намір надавати банкам послуги з інкасації та здійснювати операції з оброблення та зберігання готівки, а також сприятимуть захисту інтересів їх клієнтів.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 25 серпня 2020 року № 125 “Про внесення змін до Положення про порядок видачі юридичним особам ліцензії на надання банкам послуг з інкасації”.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2020 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2020 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за серпень 2020 року

Податкова декларація з плати за землю

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку