Новини

Міністр охорони здоров’я пояснив, як повинні працювати дитсадочки в період карантину
31.08.2020

Для безпечного перебування дітей у дитсадках Міністерство охорони здоров’я розробило і затвердило Тимчасові рекомендації щодо організації роботи дошкільних закладів. 

Розроблені МОЗ рекомендації, зокрема, зокрема, передбачають обов’язковий температурний скринінг працівників закладу. Вихователі зранку приймають дітей від батьків на території закладу, але за межами будівлі. Виключно на вході в заклад організовується місце для обробки рук спиртовими антисептиками. Всі протиепідемічні заходи для дітей мають бути організовані в ігровій формі.

У закладах дошкільної освіти забороняється використання багаторазових тканинних рушників, м'яких іграшок, килимів з довгим ворсом. Заборонено заходити у приміщення дошкільного закладу у вуличному взутті, проводити масові заходи та батьківські збори.

Рекомендується в закладах дошкільної освіти розробити графік прогулянок та занять, щоб не допустити змішування груп, обмежити заняття та вправи, під час яких діти контактують між собою та використовують додатковий інвентар. Працівники повинні регулярно мити руки з рідким милом або обробляти їх антисептиками щодві години та після відвідування громадських місць.

У закладах дошкільної освіти необхідно проводити дезінфекцію поверхонь щодві години й частіше та відразу по закінченні занять. Обов’язкові провітрювання приміщень щонайменше 15 хвилин перед відкриттям закладу та провітрювання кімнат ( по черзі) впродовж дня.

 МОЗ не обмежує функціонування груп подовженого дня, якщо керівник закладу в змозі забезпечити дотримання всіх рекомендацій міністерства щодо освітнього процесу.

 Організація освітнього процесу має відбуватись з урахуванням епідемічної ситуації та можливостями керівництва закладу й органів місцевої влади забезпечити ефективне виконання рекомендацій в умовах пандемії.

 Самоізоляції підлягають особи, які мали контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19. Якщо буде підтверджено випадок інфікування COVID-19 одного з учителів чи викладачів, самоізоляції підлягають особи, які мали встановлений контакт та не використовували при цьому засобів індивідуального захисту.

 Ознайомитися з тимчасовими рекомендаціями МОЗ для дошкільних закладів освіти з організації протиепідемічних заходів на період карантину можна на сайті МОЗ за посиланням.

На изображении может находиться: текст «MIHICTEPCTBo охорони здоров'я украни захисти свою дитину вд COVID-19 подбай про безпечне відвдування дитсадка переконайся, що дитина здорова подбай про 3MIHHE взуття дитини не заходь примищення ΤΑ носи маску сплкуйся вихователями дистанцйно м'які грашки залишаються вдома! B Instituteof CognitiveModeling коронавірус_нфо»

За матеріалами МОЗ України 

Календар бухгал­тера
28.09.20

ЄСВ з зарплати (доходу) за серпень 2020 року (гірничі підприємства)

30.09.20

Звіт про контрольовані операції за 2019 рік

ПДВ за серпень 2020 року

Акцизний податок за серпень 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку