Новини

Податківці в Житомирській області протягом місячного терміну започатковують кампанію «Сумлінний покупець - податківець»
31.07.2020

Фахівці ДПС у Житомирській області звертають увагу, що з 1 серпня 2020 року впроваджується застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, відповідно до вимог Закону України від 20 вересня 2019 року №128-ХІ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Як зазначив начальник Головного управління ДПС у Житомирській області Костянтин Гавриш: «Запроваджується нова концепція відповідальності, що є необхідністю в сучасних умовах ведення бізнесу. Підтвердженням покупки і гарантією захисту своїх прав, а також запорукою повноти сплати податків до бюджету є - отримання фіскального касового чеку. Позиція податкової служби не в застосуванні фінансових санкцій за порушення норм законодавства, а в системному, добровільному надходженні податків і зборів від платників податків. Саме тому доречні слова відомого Кріса Діксона, інвестора Andreesen Horowitz «Зростайте безшумно, щоб про вас не впізнали потенційні конкуренти».

Фахівці Головного управління ДПС у Житомирській області щоденно не тільки виконують сумлінно свої функціональні обов’язки на робочих місцях, а й свідомо виступають у ролі покупців товарів, послуг, які надаються у сфері торгівлі, громадського харчування, автозаправних станціях, тощо. І хто, як не  податківці, відчувають, а іноді і є свідками порушень суб’єктами господарювання дотримання норм податкового законодавства, зокрема не видачі  фіскальних касових чеків.

З цією метою працівники податкової служби в області протягом місячного терміну започатковують кампанію «Сумлінний покупець - податківець». Метою цього заходу є небайдужість до цієї проблеми та підвищення свідомості громадянина свого міста, району. Кожен податківець - покупець, громадянин, якому відмовили у видачі фіскального касового чеку, або став свідком порушень повідомлятиме про факт порушення за номером телефону - (0412) 413-882.

Календар бухгал­тера
19.08.20

Податок на прибуток підприємства за ІІ квартал 2020 року

Частину чистого прибутку (доходу) за IІ квартал 2020 року

ПДВ за ІІ квартал 2020 року

Екологічний податок за ІІ квартал 2020 року

Рентна плата за ІІ квартал 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку