Новини

Куди звертатися за довідкою про відкриті рахунки в банках
11.02.2020

Національний банк, який у 2019 році отримав повноваження на захист прав споживачів фінансових послуг, щороку отримує тисячі звернень від споживачів. За минулий рік до НБУ їх надійшло майже 17 тис. Близько половини звернень – це питання споживачів, які потребують роз’яснень. Тому Національний банк періодично публікуватиме відповіді простою мовою на найпоширеніші запитання споживачів.

Учора Національний банк отримав майже 90 звернень громадян (це близько 65% усіх звернень упродовж дня), які стосувалися одного і того ж запитання, яке насправді є поза межами компетенції НБУ.

Громадяни, які подають щорічні декларації майнового стану, просять Національний банк надати їм інформацію про всі відкриті ними рахунки в українських банках та інших фінансових установах.

Національний банк інформує, що не збирає інформацію про рахунки громадян. НБУ веде рахунки лише банків-кореспондентів, Державної казначейської служби, міжнародних організацій, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та особові рахунки працівників Національного банку.

Щоб громадянам отримати інформацію про відкриті рахунки у банках та інших фінансових установах, а також про їхній стан, варто звертатися безпосередньо до самих установ, з якими вони мають укладені договори.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
28.09.20

ЄСВ з зарплати (доходу) за серпень 2020 року (гірничі підприємства)

30.09.20

Звіт про контрольовані операції за 2019 рік

ПДВ за серпень 2020 року

Акцизний податок за серпень 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку