Новини

Куди звертатися за довідкою про відкриті рахунки в банках
11.02.2020

Національний банк, який у 2019 році отримав повноваження на захист прав споживачів фінансових послуг, щороку отримує тисячі звернень від споживачів. За минулий рік до НБУ їх надійшло майже 17 тис. Близько половини звернень – це питання споживачів, які потребують роз’яснень. Тому Національний банк періодично публікуватиме відповіді простою мовою на найпоширеніші запитання споживачів.

Учора Національний банк отримав майже 90 звернень громадян (це близько 65% усіх звернень упродовж дня), які стосувалися одного і того ж запитання, яке насправді є поза межами компетенції НБУ.

Громадяни, які подають щорічні декларації майнового стану, просять Національний банк надати їм інформацію про всі відкриті ними рахунки в українських банках та інших фінансових установах.

Національний банк інформує, що не збирає інформацію про рахунки громадян. НБУ веде рахунки лише банків-кореспондентів, Державної казначейської служби, міжнародних організацій, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та особові рахунки працівників Національного банку.

Щоб громадянам отримати інформацію про відкриті рахунки у банках та інших фінансових установах, а також про їхній стан, варто звертатися безпосередньо до самих установ, з якими вони мають укладені договори.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
Завтра

Фінзвітність за IV квартал 2019 року до органів статистики

Структурне обстеження підприємства за 2019 рік

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2019 рік (форма № 10-ПІ)

ЄСВ із зарплати (доходу) за січень 2020 року (гірничі підприємства)

Авансовий внесок з туристичного збору за лютий 2020 року

ПДФО та ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за січень 2019 року

ПДВ за січень 2020 року (платники, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку