Новини

Інформація про податкову заборгованість постачальника в Prozorro
01.12.2019
Тема:

Наказом Мінекономрозвитку та МФУ від 17.01.2018 р. № 37/11 інтегровано Prozorro та ДПСУ. Тож тепер інформацію про наявність чи відсутність у постачальника податкової заборгованості можна подивитись в системі Prozorro.

Після формування повідомлення про намір укласти договір система направляє запит до ДПСУ, свідченням чого є «Квитанція № 1 з ДФС про відсутність заборгованості» (див. вкладку «Документи»). Тобто квитанція № 1 інформує тільки про відісланий запит. Протягом одного-двох днів система публікує результат запиту — «Інформація (Квитанція № 2) з ДФС про відсутність заборгованості». Цей файл потрібно завантажити. Потім зайти на сайт https://czo.gov.ua/verify, там відкрити цей файл і натиснути кнопку «Зберегти». Файл, завантажений з сайту czo.gov.ua, відкривається в будь-якому текстовому редакторі. В останньому рядку (поле R0401G1S) позначка «0» означає відсутність податкового боргу, а «1» — наявність. Якщо дане поле не заповнене, ДПСУ не має інформації про податковий борг (або суб’єкт не перебуває на обліку в ДПСУ, або не є юрособою).

Календар бухгал­тера
Завтра

Заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування з І кварталу 2020 року та розрахунок доходу за

20.12.19

Податкову декларацію з ПДВ за листопад 2019 року (платниками, у яких податковий період дорівнює кале

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за листопад 2019 року

Декларацію з акцизного податку за листопад 2019 року

Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки де

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку