Новини

Затверджено типову програму підвищення кваліфікації асистентів вчителів інклюзивних класів
08.11.2019
Тема:

Наказом МОН від 18.10.2019 р. № 1310 затверджено Типову програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників для роботи в умовах інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти відповідно до вимог концепції «Нова українська школа» (далі — Типова програма).

Хто застосовує? Типова програма рекомендована закладам післядипломної педагогічної освіти під час організації та проведення навчання педагогічних працівників для роботи в умовах інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти (ЗСО).

Кого стосується? За Типовою програмою необхідно проводити підвищення кваліфікації асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах ЗСО, зокрема в початкових класах.

Завдяки цьому документу всі заклади підвищення кваліфікації педагогічних працівників зможуть користуватися програмою в межах концепції «Нова українська школа».

Раніше асистенти вчителів підвищували кваліфікацію за локальними навчальними програмами.

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку