Новини

Офіс у смартфоні
10.07.2019

Про те, які опції має Електронний кабінет і які послуги може отримати платник у режимі on-line, як то кажуть, не виходячи  з офісу повідомитли фахівці Офісу великих платників податків .

Електронний кабінет – це майданчик онлайн-комунікацій фіскальної служби, яка виступає у форматі сервісної, та, власне, платника податків.  Через нього платник отримує всю необхідну інформацію, що міститься в базах даних контролюючих органів. Сервіс працює цілодобово, у режимі реального часу на безоплатній основі через мережу Інтернет – без встановлення спеціального програмного забезпечення.

Нагадаю, електронний кабінет платника має дві функціональних частини: відкриту (загальнодоступну) та приватну (особистий кабінет).

Вхід до відкритої частини (https://cabinet.sfs.gov.ua/) надається усім користувачам без винятку та дозволяє переглянути довідкову інформацію, новини, податковий календар та інформацію з реєстрів ДФС, які є загальнодоступними.

Як отримати доступ до привату? Все просто – для цього достатньо стати власником так званого електронного ключа, який надають акредитовані центри сертифікації (пункти обслуговування є в кожній області). В приватній частині –інформація про самого платника, а також – цілий спектр послуг:

  • подання звітності;
  • подання заяв та запитів;
  • перегляд облікових даних платника;
  • отримання довідки про відсутність заборгованості;
  • листування з контролюючим органом;
  • реєстрація податкових накладних;
  • реєстрація РРО та КОРО;
  • iнформацiя з реєстрiв операцiй та транзакцiй в СЕА ПДВ та СЕА реалiзацiї пального;
  • стан розрахунків з бюджетомом.

Всі ці послуги доступні всім платникам, що мають ключ.

Фахівець зазначила, що наразі триває активне впровадження таких актуальних електронних сервісів, як Е-чек, Е-аудит, Е-акциз, «Єдине вікно», яке було розпочато минулого року. Офіс ВПП націлений на максимальне вдосконалення електронних сервісів.

Ключова мета новацій: мінімізувати виробничі витрати, оптимізувати робочий час кожного платника, знизити корупційні ризики та зробити  більш простим та зручним для кожного платника звітування й отримання послуг з боку фіскалів.

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку