Новини

Надбавка за роботу з особливими умовами праці працівникам державних і комунальних установ, розташованих на лінії зіткнення, — до 50 %
14.06.2019

Кабмін постановою від 05.06.2019 р. № 468 вніс до п. 11 постанови КМУ від 05.09.2018 р. № 708 зміни, якими встановив щомісячну надбавку за роботу з особливими умовами праці у граничному розмірі 50 % посадового окладу працівникам державних і комунальних установ, які фінансуються з бюджету і розміщені в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, згідно з додатком 2 до розпорядження КМУ від 07.11.2014 р. № 1085. Передбачено, що надбавка встановлюється на період до завершення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

Розмір надбавки визначається керівником установи в межах фонду оплати праці за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), а в разі відсутності первинної профспілкової організації — з вільно обраними та уповноваженими представниками (представником) працівників.

Голови військово-цивільних адміністрацій повинні забезпечити спрямування видатків відповідним органам державної влади, до сфери управління яких належать такі установи, на виплату надбавки.

Органам місцевого самоврядування рекомендовано передбачати необхідні кошти установам для виплати надбавки.

Постанова набирає чинності з дня офіційного опублікування (на момент підготовки номера не опубліковано).

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку