Новини

Лікарі-педіатри підтримують впровадження безперервного професійного розвитку
03.06.2019

У Львові відбувся всеукраїнський форум "Безперервний професійний розвиток та клінічна практика лікаря: питання і відповіді”.

На форумі професійна спільнота педіатрів та заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський обговорили впровадження безперервного професійного розвитку (БПР) для лікарів та перспективи розвитку педіатрів в рамках БПР. Організаторами форуму стали громадська організація "Українська Академія Педіатрії", Європейська Академія Педіатрії, Вільнюський університет та департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Лікарі-педіатри  підтримують БПР та вважають, що однією з його головних переваг є свобода для лікаря у виборі теми, змісту та формату навчання, а також усунення бюрократичних бар’єрів.

“Безперервний професійний розвиток  - це докорінна зміна корпоративної культури лікарів, де заохочується доброчесність та відповідальність лікаря та існує вільний ринок освітніх послуг. Для повноцінного втілення змін, нам потрібна проактивна підтримка лікарської спільноти. Нам важливо сформувати запит на зміни, щоб вони й надалі продовжувалися”, - зазначив заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

Нагадаємо, що МОЗ України впровадило БПР для лікарів у квітні 2019 року. Тепер лікарі мають набрати щонайменше 50 балів щороку за своє навчання. Це дозволить лікарям  бути конкурентним  та отримувати нові навички одразу після появи цих технологій та практик на ринку.

За матеріалами МОЗ України

Календар бухгал­тера
04.06.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за травень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за травень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

09.06.20

Звіт з праці за травень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за травень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку