Новини

Нові платні послуги в закладах охорони здоров’я МВС
03.06.2019
Тема:

Кабмін постановою від 22.05.2019 р. № 429 розширив перелік платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я (ЗОЗ) МВС. Відтепер згідно з функціональними повноваженнями такі заклади можуть:

1) надавати меддопомогу в стаціонарних умовах лікарями відповідної спеціалізації (надання консультацій, проведення діагностики, лікування, реабілітації та профілактики хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів, ведення фізіологічних станів (під час вагітності), із забезпеченням харчування та умов для перебування в палаті в ЗОЗ МВС за договорами з фізособами та юрособами незалежно від форми власності;

2) проводити медичну, у тому числі військово-лікарську, експертизу з психіатричним, психологічним та психофізіологічним обстеженням у ЗОЗ МВС за договорами з фізособами та юрособами державної форми власності.

Відповідні нові пп. 38 і 39 додано до розд. І Переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах, затвердженого постановою КМУ від 17.09.1996 р. № 1138.

Постанова набере чинності з дня офіційного опублікування (на момент підготовки номера не опублікована).

Календар бухгал­тера
20.06.19

Податкова декларація з ПДВ за травень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Декларація з акцизного податку за травень 2019 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за травень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за травень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку