Новини

Щодо поширення дії Інструкції зі статистики кількості працівників на ФОП
31.05.2019

У Мінсоцполітики листом від 21.05.2019 р. № 34/0/23-19/133 повідомили, що оскільки ФОП у розумінні норм  Кодексу законів про працю України  виступає роботодавцем, то він має вести кадрову документацію.

Зокрема, на думку Мінсополітики, ФОП має оформляти локальні акти, укладати трудові договори у письмовій формі, вести трудові книжки працівників та може вести книгу реєстрації локальних актів, розробляти правила внутрішнього трудового розпорядку, вести табелі обліку використання робочого часу тощо.

Чинним законодавством про працю не передбачено обов'язковість фізичної особи - підприємця мати штатний розпис.

Прийняття на посаду, не передбачену штатним розписом, можливе на підставі договору ЦПХ. При виконанні робіт, наданні послуг на підставі трудового договору повинні бути дотримані вимоги трудового законодавства, а при укладанні цивільно-правового договору на виконання певної роботи або за надання певних послуг слід керуватися цивільним законодавством.

Особа, яка виконує роботу на підставі договору ЦПХ, на відміну від працівника, не підпорядковується правилам внутрішнього трудового розпорядку, він сам організовує свою роботу і виконує її на власний ризик. Законодавство про працю на такі відносини не поширюється.

Також у Мінсоцполітики нагадали, що відповідно до п. 1.1 р. 1 дія Інструкції зі статистики кількості працівників, затверджена наказом Держкомстату від 28.09.2005 р. № 286 поширюється на всіх ЮО, їхні філії, представництва та інші відокремлені підрозділи, а також на ФОП, які використовують найману працю.

(лист Мінсоцполітики  від 21.05.2019 р. № 34/0/23-19/133) 

 

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку