Новини

В липні НСЗУ проведе інтенсивне навчання для управлінців закладів, які надають спеціалізовану медичну допомогу
30.05.2019

З 2020 року в Україні на виконання Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" запрацює програма медичних гарантій, яка буде визначати надання яких послуг гарантовано оплачуватиметься з державного бюджету. "Запропонуйте три медичні послуги, які точно не мають увійти до програми медичних гарантій?" - такі завдання будуть вирішувати учасники освітнього проекту від Національної служби здоров'я України.

Вперше Національна служба здоров'я України організовує 3-денне інтенсивне навчання для управлінців закладів системи охорони здоров'я спеціалізованого рівня. «Академія НСЗУ Кемп» - так називається освітній проект, на якому наприкінці липня понад 150 учасників зрозуміють, як медзакладам успішно підготуватися та перейти на нову модель фінансування з 2020 року. Проект відбудеться за підтримки україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти».

Спікерами Кемпу стануть:

  • Тетяна Трупець, Світовий банк (Хорватія);
  • Аксель Хоффман, Швейцарський інститут тропічного та громадського здоров'я;
  • Павло Ковтонюк, Міністерство охорони здоров’я;
  • Олег Петренко, Національна служба здоров’я України.

Що значить “універсальне медичне покриття” та “пакет медичних гарантій”?

Куди в цілому рухається трансформація системи охорони здоров’я?

Що, чому та як буде закуповувати та оплачувати держава за договором з НСЗУ за бюджетний кошт?

А головне, який він, успішний спеціалізований медзаклад в 2020 році?

Відповіді на всі ці питання учасники отримають від експертів «Академії НСЗУ Кемп» наприкінці липня 2019 року. Навчання буде проводитися як в форматі лекцій, так і в форматі групової взаємодії, коли учасники зможуть поділитися власним досвідом управління закладів, працюючи в групах.

Окрім того, під час заходу відбудеться презентація Академії Національної служби здоров’я України - інноваційного, масштабного та комплексного освітнього проекту, який буде спрямований на отримання управлінських навичок в системі охорони здоров’я. Заклад стане майданчиком для навчання та розвитку управлінців СОЗ, адже один з принципів Академії - безперервність розвитку та отримання знань.

Для того, щоб взяти участь в Кемпі, потрібно до 14 червня подати заяву за посиланням.

Нагадуємо, що Національна служба здоров’я України є центральним органом виконавчої влади, який оперує коштами державного бюджету через програму медичних гарантій. З 2020 року НСЗУ буде оплачувати послуги на рівні первинної, екстреної,спеціалізованої, високоспеціалізованої, паліативної медичної допомоги, медичної реабілітації, медичної допомоги дітям до 16 років та відповідної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, а також реімбурсацію лікарських засобів ("Доступні ліки").

Україно-швейцарський проект “Розвиток медичної освіти” реалізовується з грудня 2018 року Швейцарським інститутом тропічного та громадського здоров'я (Swiss TPH) за фінансування Швейцарської агенціії з розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation - SDC). Більше про проект тут.

Місце проведення:, м. Київ, Пуща-Водиця.

Контакт для довідокvalentyna.anufriyeva@mededu.org.ua

За матеріалами НСЗУ

Календар бухгал­тера
04.06.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за травень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за травень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

09.06.20

Звіт з праці за травень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за травень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку