Новини

Держстат затвердив Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2019 рік
23.05.2019

Держстат наказом від 17.05.2019 № 161 затвердив Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2019 рік.

Також на веб-сайті Держстату опубіковано: 

Нагадуємо  про запровадження Держстатом роботи нового сервісу для безоплатного подання статистичної звітності в електронному вигляді – "Кабінет респондента".

Доступ до "Кабінету респондента" відкрито з 01 лютого 2019 року за посиланням.

У "Кабінеті респондента" Ви зможете в онлайн-режимі звітувати за формами державної статистичної звітності.

Для реєстрації та роботи в "Кабінеті респондента" необхідно мати електронний підпис із двома сертифікатами: для підписання та шифрування1.

* У разі відсутності сертифіката шифрування, обов’язковість якого передбачена наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 18.12.2012 № 739 "Про затвердження Вимог до форматів криптографічних повідомлень", потрібно звернутися до кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг для його отримання.

Сервіс підтримує електронний підпис кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (акредитованих центрів сертифікації ключів - АЦСК), перелік яких наведений у таблиці.

Коректна робота в "Кабінеті респондента" можлива в браузерах Internet Explorer версії не нижче 9, Mozilla Firefox 35+, Opera 12+, Google Chrome 45+.

ДОВІДКОВО:

  • Перелік акредитованих центрів сертифікації ключів, електронний цифровий підпис яких можливо накладати на електронну звітність, що подається до органів державної статистики (завантажити)
     


 

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку