Новини

Де отримати інформацію для заповнення графи «реєстраційний номер екземпляра» р. 3 реєстраційної заяви ф. № 1-КОРО в електронній формі
22.05.2019

Де суб’єкт господарювання може отримати інформацію з метою заповнення графи «реєстраційний номер екземпляра» розд. 3 реєстраційної заяви за ф. № 1-КОРО в електронній формі?

Згідно з п. 2 глави 1 розд. II Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547 (далі – Порядок № 547), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) здійснюється в контролюючому органі за основним місцем обліку суб’єкта господарювання як платника податків.

Пунктом 8 глави 1 розд. II Порядку № 547 визначено, зокрема, що перша КОРО на реєстратор розрахункових операцій (далі – РРО) реєструється одночасно з реєстрацією РРО. Підставою для реєстрації другої та наступних КОРО на РРО в контролюючому органі є надходження до цього органу заяви про реєстрацію книги обліку розрахункових операцій та/або розрахункової книжки за формою № 1-КОРО, форма якої встановлена у додатку 3 до Порядку № 547 (далі – реєстраційна заява за ф. № 1-КОРО).

Суб’єкти господарювання, які включені до системи подання податкових документів в електронному вигляді, можуть подавати реєстраційні заяви в електронній формі засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів у сфері електронного документообігу та використання електронних документів із зазначенням обов’язкових реквізитів електронних документів (абзац п’ятий п. 8 глави 1 розд. II Порядку № 547).

Розділ 3 реєстраційної заяви за ф. № 1-КОРО передбачає заповнення даних щодо РРО, зокрема, реєстраційного номера екземпляра РРО відповідно до Реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій (далі – Реєстр).

Реєстр ведеться ДФС відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 13.02.2019 № 64 «Про затвердження порядків ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій та реєстру центрів сервісного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій» (далі – Наказ).

Відповідно до п. 1 розд. ІІІ Порядку ведення реєстру екземплярів реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом МФУ від 13.02.2019 № 64 (далі – Порядок № 64), до Реєстру вносяться відомості про екземпляри РРО, моделі (модифікації) яких включені до Державного реєстру РРО, що поставлені для введення в обіг або експлуатуються, та строк служби яких не сплив. Кожному екземпляру РРО, включеному до Реєстру, присвоюється унікальний реєстраційний номер, який не змінюється протягом всього строку застосування РРО.

Пунктом 4 розділу ІІ Порядку № 64 встановлено, що дані з Реєстру не є інформацією з обмеженим доступом (крім реєстраційних номерів облікових карток або серії (за наявності) та номерів паспортів фізичних осіб – підприємців). Актуальна інформація про екземпляри РРО, зокрема, про реєстраційні номери екземплярів РРО оприлюднюються в Електронному кабінеті.

 Отже, з метою заповнення розд. 3 реєстраційної заяви за ф. № 1-КОРО, суб’єкт господарювання може отримати інформацію щодо присвоєного реєстраційного номера екземпляру РРО, що включений до Реєстру, скориставшись засобами Електронного кабінету за посиланням.

Пошук зазначеного реквізиту здійснюється відповідно до введених параметрів «Серійний номер» та/або «Код моделі» для РРО, на який реєструється КОРО.

За матеріалами «ЗІР: категорія 109.06»
 

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: ДФС України наказом від 15.05.2019 р. № 392 затвердила новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. (дивись за посиланням

Календар бухгал­тера
27.06.19

ПДВ за травень 2019 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу, за травень 2019 року

Авансовий внесок з турзбору за червень 2019 року платниками, які сплачують турзбір авансами щомісяця

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу, за травень 2019 року

Плата за землю за травень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку