Новини

Нові «чоловічі» професії
06.05.2019

Найближчим часом найменування всіх посад і професій у медичній галузі вноситимуть до трудової книжки, трудового договору та інших документів як у чоловічому роді, так і в жіночому. Відповідно до наказу МОЗ «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я» від 10.04.2019 р. № 805 слова «сестра медична» та «медична сестра» в усіх відмінках ДКХП замінено словами «сестра медична/брат медичний» та «медична сестра/медичний брат» у відповідних відмінках; слово «санітарка» замінено на «санітар/санітарка» у відповідних відмінках; назву посади «сестра-господиня» замінено на «працівник з господарської діяльності закладу охорони здоров’я» у відповідних відмінках; слово «акушерка» замінено на «акушер/акушерка» у відповідних відмінках.

Відповідні зміни набудуть чинності після публікації в Національному класифікаторі професій, що очікується приблизно через кілька місяців.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку