Новини

Нові «чоловічі» професії
06.05.2019

Найближчим часом найменування всіх посад і професій у медичній галузі вноситимуть до трудової книжки, трудового договору та інших документів як у чоловічому роді, так і в жіночому. Відповідно до наказу МОЗ «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я» від 10.04.2019 р. № 805 слова «сестра медична» та «медична сестра» в усіх відмінках ДКХП замінено словами «сестра медична/брат медичний» та «медична сестра/медичний брат» у відповідних відмінках; слово «санітарка» замінено на «санітар/санітарка» у відповідних відмінках; назву посади «сестра-господиня» замінено на «працівник з господарської діяльності закладу охорони здоров’я» у відповідних відмінках; слово «акушерка» замінено на «акушер/акушерка» у відповідних відмінках.

Відповідні зміни набудуть чинності після публікації в Національному класифікаторі професій, що очікується приблизно через кілька місяців.

Календар бухгал­тера
28.05.19

ЄСВ з зарплати (доходу) за квітень 2019 року (гірничими підприємствами)

30.05.19

ПДВ за квітень 2019 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за квітень 2019 року

Авансовий внесок з турзбору за травень 2019 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за квітень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку