Новини

Нові «чоловічі» професії
06.05.2019

Найближчим часом найменування всіх посад і професій у медичній галузі вноситимуть до трудової книжки, трудового договору та інших документів як у чоловічому роді, так і в жіночому. Відповідно до наказу МОЗ «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я» від 10.04.2019 р. № 805 слова «сестра медична» та «медична сестра» в усіх відмінках ДКХП замінено словами «сестра медична/брат медичний» та «медична сестра/медичний брат» у відповідних відмінках; слово «санітарка» замінено на «санітар/санітарка» у відповідних відмінках; назву посади «сестра-господиня» замінено на «працівник з господарської діяльності закладу охорони здоров’я» у відповідних відмінках; слово «акушерка» замінено на «акушер/акушерка» у відповідних відмінках.

Відповідні зміни набудуть чинності після публікації в Національному класифікаторі професій, що очікується приблизно через кілька місяців.

Календар бухгал­тера
04.06.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за травень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за травень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

09.06.20

Звіт з праці за травень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за травень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку