Новини

До відома громадян – власників земельних ділянок у м.Харкові
03.05.2019

Фахівці ДФС у Харківській області  інформують, що відповідно до ст. 271 Податкового кодексу України базою оподаткування земельним податком є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації та площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

Ставки та пільги щодо сплати земельного податку встановлюються відповідними рішеннями сільських, селищних, міських рад.

Контролюючі органи для визначення громадянам - власникам земельних ділянок розміру земельного податку використовують дані державного земельного кадастру, а також рішення місцевих рад.

З 01.01.2019 року набрало чинності рішення 23 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 28.11.2018 № 1284/18 «Про внесення змін до рішення 11 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 22.02.2017 № 542/17 «Про місцеві податки і збори в м. Харкові»» (далі – рішення №1284), яким  затверджені ставки плати за землю та пільги з земельного податку.

Відповідно до пункту 1.1 додатку 2 до рішення № 1284 по м. Харків ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюються з 01.01.2019 року у розмірі 1,5 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено (відсутня довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки) становить 3 відсотки від добутку базової вартості одного квадратного метра земель міста Харкова, помноженої на коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки, (під житлову забудову, для промисловості, транспорту тощо) (Кф) та на зональний коефіцієнт, який характеризує містобудівну цінність території в межах населеного пункту (економіко-планувальної зони ) (Км 2), за квадратний метр бази оподаткування.

Отже, звертаємо увагу, що  громадянам - власникам (користувачам) земельних ділянок у м. Харкові, які не надали до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянкидовідку (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  у 2019 році  земельний податок буде обчислений за ставкою 3 відсотки від добутку базової вартості одного квадратного метра земель міста Харкова, з урахуванням коефіцієнтів індексації (552,43 грн), коефіцієнту функціонального використання земельної ділянки та  зонального коефіцієнту.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт про товарооборот торгової мережі за травень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за травень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

09.06.20

Звіт з праці за травень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за травень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку