Новини

Оновлено положення про атестацію наукових працівників
22.04.2019

Кабмін постановою від 03.04.2019 р. № 285 вніс зміни до постанови від 13.08.1999 р. № 1475 та виклав в новій редакції Положення про атестацію наукових працівників (далі — Положення). Що змінилось?

1Положення визначає порядок проведення атестації наукових працівників наукових (науково-дослідних, науково-технологічних, науково-технічних, науково-практичних) установ, закладів вищої освіти (університетів, академій, інститутів), юридичних осіб, у складі яких є науковий підрозділ (далі — наукові установи), що повністю або частково фінансуються за рахунок державного бюджету.

Положення може застосовуватися науковими установами, що не фінансуються з державного бюджету.

2. Атестація наукового працівника проводиться з метою:

  • оцінювання рівня професійної підготовки, результативності його роботи;
  • визначення відповідності його кваліфікації обійманій посаді;
  • виявлення перспективи використання його здібностей, стимулювання підвищення його професійного рівня;
  • визначення потреби у підвищенні кваліфікації, його професійній підготовці.

3. Атестації підлягають:

  • наукові працівники, які обіймають посади, зазначені у ст. 31 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та у переліку, затвердженому постановою КМУ від 04.03.2004 р. № 257;
  • особи, які мають науковий ступінь і працюють за спеціальністю відповідно до групи спеціальностей за галузями наук, за якою присуджено науковий ступінь;
  • особи, які працюють за професіями, визначеними у розд. 2 (Професіонали) Класифікатора професій, в наукових підрозділах наукових установ, за умови, що вони займаються та/або є організаторами наукової і науково-технічної діяльності, з урахуванням Порядку виплати надбавки за стаж наукової роботи, затвердженого постановою КМУ від 14.04.2004 р. № 494.

4. Атестація проводиться не рідше ніж один раз на п’ять років відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та не частіше ніж один раз на три роки відповідно до Закону України «Про професійний розвиток працівників».

5. У разі незгоди наукового працівника з переведенням на іншу посаду або неможливості його переведення на іншу посаду, коли за результатами атестації наукового працівника визнано таким, що не відповідає обійманій посаді, трудовий договір з ним розривається відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 40 КЗпП.

Наказ набрав чинності 10.04.2019 р.

Календар бухгал­тера
22.07.19

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку