Новини

U.S. FDA опублікувало перелік безпечних сартанів
16.04.2019

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (U.S. FDA) опублікувало Перелік непатентованих препаратів кардіологічного призначення, які, за його визначенням, не містять потенційних канцерогенних агентів, зокрема, нітрозаміна.

Очікується, що Перелік допоможе лікарям знайти безпечні альтернативи блокаторів рецепторів ангіотензину II (сартанів) для призначення пацієнтами з групи високого ризику серцево-судинних захворювань.

Перелік, складений американським регулятором, має 40 найменувань лікарських засобів, які використовуються для контролю симптоматики гіпертонії і серцевої недостатності. Ознайомитися зі списком можна на офіційному сайті U.S. FDA.

Джерелоhttps://www.fda.gov/Drugs/DrugSafety/ucm634620.htm

Довідкова інформація

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (англ. Food and Drug Administration, FDA) — державний орган США, який відповідає за регуляцію та нагляд над безпечністю харчових продуктів, біологічно активних добавок, лікарських засобів, вакцин, медичних приладів, ветеринарної продукції та косметики.

За матеріалами Держлікслужба

Календар бухгал­тера
20.06.19

Податкова декларація з ПДВ за травень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Декларація з акцизного податку за травень 2019 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за травень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за травень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку