Новини

До уваги суб’єктів електронного декларування. Подати виправлену електронну декларацію можно до 8 квітня
01.04.2019

Департамент з питань запобігання та виявлення корупції Державної фіскальної служби України, в рамках проведення чергового етапу електронного декларування, та в порядку здійснення організаційної і роз’яснювальної роботи щодо дотримання та забезпечення вимог фінансового контролю повідомляє.

Законом України «Про запобігання корупції» (частина четверта статті 45) визначено, що суб’єкт декларування, за власною ініціативою, має право подати виправлену електронну декларацію.

Подання такої декларації може бути здійснено ним впродовж 7 (семи) календарних днів після подання відповідної декларації, зокрема щорічної.

До прикладу.

Електронна щорічна декларація за 2018 рік була подана суб’єктом декларування 31 березня поточного (в незалежності від часу такого подання). В такому випадку, суб’єкт декларування має можливість подати виправлену декларацію до кінця дня 7 квітня поточного року (до 00 годин 00 хвилин 8 квітня). Для цього необхідно лише натиснути кнопку «Подати виправлену декларацію» у персональному електронному кабінеті суб’єкта декларування, яка залишається видимою біля попередньо поданої декларації упродовж семиденного строку.

Реалізація права щодо подання виправленої декларації не потребує жодних звернень до Національного агентства з питань запобігання корупції чи його інформування у будь-який спосіб.

Слід зауважити, що право подати виправлену декларацію надається лише один раз впродовж вказаного терміну. 

У разі виявлення суб’єктом декларування у поданій декларації недостовірних відомостей після семиденного строку, а також недостовірних відомостей у виправленій декларації, суб’єкт декларування може звернутись до Національного агентства з питань запобігання корупції через персональний електронний кабінет, деталізовано описавши виявлені неточності або помилки. При цьому, надана інформація буде врахована Національним агентством з питань запобігання корупції у разі проведення повної перевірки або відповідної перевірки декларації такого суб’єкта декларування.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», у разі притягнення суб’єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або в разі виявлення у ній недостовірних відомостей такий суб’єкт зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.

Крім того інформуємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції у розділі «Декларування» Ви можете ознайомитись із:

За матеріалами ДФСУ

Календар бухгал­тера
Завтра

ПДВ за травень 2019 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу, за травень 2019 року

Авансовий внесок з турзбору за червень 2019 року платниками, які сплачують турзбір авансами щомісяця

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу, за травень 2019 року

Плата за землю за травень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку