Новини

Тепер отримати детальну інформацію щодо вибору лікаря або закладу стає простіше
05.03.2019

Тепер отримати детальну інформацію щодо вибору лікаря або закладу стає простіше.

Наприклад, ви хочете укласти декларацію з певним лікарем, але не знаєте, чи набрав він уже оптимальну кількість пацієнтів? Або шукаєте медичний заклад поблизу від нового місця роботи? Або ви - лікар і хочете дізнатись вікову структуру пацієнтів, що підписали із вами декларацію? Або цікавитеся, чи має заклад, в якому ви плануєте працювати, договір з НСЗУ?

Новий дешборд НСЗУ надасть вам всі необхідні дані про місця надання первинної медико-санітарної допомоги.

Тут ви можете знайти електронну карту розташування з адресами та контактними телефонами, розподіл закладів за областями, кількість декларацій у кожного лікаря закладу. А також - розподіл декларацій за віковими групами, статтю та за спеціальностями лікаря. На дешборд потрапляє кожен лікар і заклад, який має хоча б одну активну декларацію.

Дешборд оновлюється кілька разів на  місяць. Детальну інструкцію з використання знайдете внизу сторінки з дешбордом. 

Дешборд складається з трьох сторінок. Відкрити кожну сторінку можна за стрілками знизу сторінки. Для зручності використання рекомендуємо натиснути кнопку «на весь екран» на нижній панелі дешборду праворуч. І перегляд даних відбуватиметься у збільшеному масштабі.

Як працювати з даними дешборду?

   1. За допомогою наступних фільтрів, які можна застосувати на кожній сторінці дешборду:

- області;
- райони;
- населений пункт;
- тип власності;
- наявність чинного договору із НСЗУ;
- пошук за назвою медичного закладу;
- пошук за кодом ЄДРПОУ;
- спеціальність лікаря;
- ПІБ лікаря;
- стать лікаря.  

Щоб застосувати фільтр, потрібно натиснути на текстове поле, а потім вибрати один із запропонованих варіантів або почати писати в текстовому фільтрі біля зображення лупи.

Обравши заклад за назвою чи кодом ЄДРПОУ, ви отримаєте повний перелік місць надання послуг, їх адреси та контактний телефон.

Зверніть увагу: обираючи лікаря з застосуванням фільтрів місця розташування закладу надання ПМД, ви отримуєте інформацію щодо кількості декларацій лікаря з врахуванням всіх налаштувань фільтрів, наприклад, декларації лікаря в певній амбулаторії. Щоб отримати загальну кількість декларацій, підписаних з конкретним лікарем по всім місцям надання ПМД, треба використати тільки фільтр «ПІБ лікаря», скинувши при цьому інші фільтри. Щоб скинути всі фільтри, скористайтесь посиланням «скинути фільтри» у лівому верхньому кутку сторінки. Щоб скинути конкретний фільтр, скористайтесь ластиком біля фільтру.

   2. Працювати з даними можна також за допомогою візуалізацій, таблиць та карти.

Можна вибрати будь-який об'єкт на карті/таблиці візуаліації і всі показники та елементи візуалізації на сторінці автоматично перерахуються.

Також можна навести мишкою на будь який елемент візуалізації і з'явиться можливість масштабувати цей елемент на всю сторінку та переглянути список всіх фільтрів, які впливають на даний елемент візуалізації. При натисканні правою кнопкою мишки на візуальний елемент, випадає контекстне меню, де можна отримати дані, які використовуються для відображення елементу у вигляді таблиці.

Якщо розглядати розподіл декларацій закладів за допомогою графіків, навівши мишкою на них та натиснувши праву кнопку, можна змінити порядок групування даних. Наприклад, візьмемо графік розподілу декларацій за віковими групами по областях. Натиснувши відповідно "Показати наступний рівень" або "Розкрити наступний рівень", ми отримаємо розподіл декларацій на рівні окремих міст, далі можна перейти до рівня закладів, спускаючись до рівня лікарів і т.д. Аналогічно з іншими візуальними елементами.

За матеріалами НСЗУ

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкову декларацію з ПДВ за серпень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за серпень 2019 року

Декларацію з акцизного податку за серпень 2019 року

Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки де

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (додаток 41 до Податкової

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку