Новини

У кожній ОТГ може бути фахівець для соціального супроводу ветеранів
08.02.2019

Про можливість запуску пілотного проекту в Черкаській області Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз говорила під час зустрічі з керівником експертної групи Директорату соціальних послуг та інтеграції Мінсоцполітики Оксаною Сулимою, начальником відділу організаційно-правової роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою Поною, представником ГО «Побратими» Андрієм Козинчуком.

Мета проекту полягає в аналізі та моніторингу потреб ветеранів для опрацювання механізмів їх задоволення.

Згідно з проектом в ОТГ має бути людина, яка буде безпосередньо спілкуватися із ветераном, дізнаватися про його потреби, проблеми, фіксувати всю отриману інформацію в спеціально розробленій для цього програмі.

Аналіз отриманої інформації дозволить реагувати на всі питання, такі як надання пільг, консультації психолога, соціальна підтримка тощо.

«Таким чином ми можемо зробити моніторинг інформації зібраної в межах однієї області, який дозволить нам оперативно реагувати на вирішення актуальних проблем і потреб ветеранів», - заявила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Має бути розроблений опитувальник, який буде заповнювати фахівець в ході особистого спілкування з ветераном.

«Дані, зібрані в опитувальній анкеті, можуть стати частиною програми з психосоціальної адаптації та внесені в майбутній Державний реєстр ветеранів», - додала Ірина Фріз.

Впровадження пілотного проекту дасть можливість отримати вичерпну інформацію щодо потреб та проблем ветеранів, яку можна буде рекомендувати до запровадження на всій території України.

За матеріалами Урядовий портал

Календар бухгал­тера
19.07.19

ЄСВ «за себе» за ІІ квартал 2019 року (ФОП-єдинниками)

Авансовий внесок з ЄП за липень 2019 року (ФОП-єдинниками груп 1, 2)

22.07.19

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку