Новини

Чи підлягають амортизації об’єкти оренди у податковому обліку орендаря, який застосовує МСФЗ, та чи коригується фінансовий результат до оподаткування на різниці, які виникають при нарахуванні амортизації таких активів?
07.02.2019

Чи підлягають амортизації об’єкти оренди у податковому обліку орендаря, який застосовує міжнародні стандарти фінансової звітності, та чи коригується фінансовий результат до оподаткування на різниці, які виникають при нарахуванні амортизації таких активів?

Відповідно до п.п. 14.1.12 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ  (далі – ПКУ) актив з права користування – визнаний орендарем згідно з вимогами міжнародних стандартів фінансової звітності актив, який представляє право орендаря використовувати базовий актив протягом строку оренди.

Порядок розрахунку амортизації основних засобів або нематеріальних активів для визначення об’єкта оподаткування визначені п. 138.3 ст. 138 ПКУ.

Коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, які виникають при нарахуванні амортизації необоротних активів, здійснюється відповідно до пп. 138.1, 138.2 ст. 138 ПКУ.

При цьому, згідно з п. 138.4 ст. 138 ПКУ вимоги пп. 138.1 – 138.3 ст. 138 ПКУ не застосовуються до операцій з активами з права користування за договорами оренди.

За матеріалами «ЗІР: категорія 102.05»

Календар
28.02.19

ЄСВ із зарплати (доходу) за січень 2019 року (гірничими підприємствами)

Фінзвітність за 2018 рік до органів статистики

Структурне обстеження підприємства за 2018 рік (форми № 1-підприємництво (коротка, річна) та № 1-під

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1 — опт (квартальна, річна)

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2018 рік (форма № 10-ПІ)

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3 — торг (квартальна, річна)) за 2018 рі

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку