Новини

Набрала чинності нормативно-грошова оцінка земель за межами населених пунктів
01.02.2019

З 01.01.2019 р. набрала чинності загальнонаціональна нормативна грошова оцінка (далі — НГО) земель сільськогосподарського призначення на території за межами населених пунктів, що використовується для цілей оподаткування та визначення розміру орендної плати без складання окремої технічної документації з НГО для конкретних земельних ділянок сільгосппризначення.

Нагадаємо: таку оцінку в Україні проведено вперше з 1995 року на виконання постанови КМУ «Про проведення загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення» від 07.02.2018 р. № 105.

Ознайомитися з результатами оцінки та навіть здійснити онлайн-розрахунок НГО як зареєстрованих у Державному земельному кадастрі земельних ділянок, так і несформованих об’єктів можна на порталі загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення за посиланням: https://ngo.land.gov.ua/uk/.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за червень 2019 року

Податкова декларація з плати за землю за червень 2019 року

Декларація з акцизного податку за червень 2019 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку