Новини

З 1 липня стартує декларування ФОП 3 групи: подайте звіт вчасно з Дією

08.07.2025
Тема:

Минає перше півріччя — нагадуємо ФОП 3 групи про подання декларації. Для цього достатньо внести дані за ІІ квартал: Дія підтягує попередню інформацію та рахує загальну суму податків. Подати звіт — справа кількох кліків.

 Хто подає декларацію зараз?
 ФОП 3 групи зі ставкою ЄП 5%, які не є платниками ПДВ і не мають найманих працівників.

Які податки сплачують в Дії? 

  • єдиний податок — 5% доходу;
  • військовий збір — 1% доходу;
  • ЄСВ — 22% від місячної мінімальної зарплати; 

Військовий збір нарахується з ваших доходів за ІІ квартал. Сума змінюється вручну. Наприклад, якщо ви звільнені від сплати військового збору — просто вкажіть «0».

Попереджень чи обмежень у разі зміни суми не буде — будьте уважними.

До якого числа подати декларацію?
Строк подання — до 11 серпня 2025 року включно. Це 40 календарних днів після закінчення 2 кварталу.

Подавайте декларацію в Дії — швидко й без зайвого клопоту!

Проєкт реалізовано Мінцифрою спільно з Державною податковою службою в  межах Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку