Новини

Мінрозвитку працює над оновленням Наказу №376 про перелік територій, на яких ведуться бойові дії або які є тимчасово окупованими

04.04.2025
Тема:

Рішення ухвалено через виявлені неточності, що впливають на соціальні виплати постраждалим громадянам. Про це заявив заступник Міністра розвитку громад та територій Олексій Рябикін в ефірі телемарафону “Єдині новини”. Він прокоментував ситуацію щодо дати визнання Маріуполя тимчасово окупованим, яка зазначена у Наказі №376. 

Дата окупації Маріуполя була внесена до Наказу №309 Мінреінтеграції у грудні 2022 року. Наказ Мінрозвитку №376 від 28 лютого 2025 видано на основі наказу №309 Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року. Тобто Мінрозвитку не змінювало раніше встановлені дати початку і завершення бойових дій. 20 березня 2025 року Міністерством подовжено дію наказу шляхом його перевидання. 

Мінрозвитку вже ініціювало перегляд та коригування раніше встановлених періодів ведення бойових дій відповідно до реальної хронології подій. 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку