Новини

Доступні кредити можна буде отримати на будівництво та облаштування генераційних установок

19.06.2024
Тема:

Відтепер доступні кредити можна буде отримати на будівництво та облаштування газотурбінних, газопоршневих та біогазових генераційних установок. Уряд під час засідання 18 червня ухвалив постанову, якою розширив сферу дії програми «Доступні кредити 5-7-9%». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Відновлення енергетики та розбудова децентралізованої генерації — пріоритет Уряду. Ми вже радикально скоротили терміни погоджень на приєднання до електромереж та газорозподільчих систем, мінімізували кількість необхідних документів, скасували процедуру відведення землі та оцінку впливу на довкілля. Менше бюрократії, щоб прискорити рішення», — відзначив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що доступ до ліквідності є ключовою передумовою реалізації таких проектів із децентралізації енергосистеми. Так, у спільній роботі з НБУ опрацьовується програма безвідсоткового кредитування для встановлення домогосподарствами сонячних панелей та вітрових установок.

Денис Шмигаль зауважив, що зараз генератори стали засобами першої необхідності для людей та бізнесу. Згідно з роз’ясненням Міністерства охорони здоров’я та Держпродспоживслужби, в умовах ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій санітарні норми щодо перевищення ними рівня шуму не застосовуються. Тому про жодні штрафи за це не йдеться.

У зв’язку з цим Прем’єр-міністр доручив Міненерго забезпечити на регулярній основі оперативне інформування населення у вигляді брифінгів про стан енергосистеми та ключові питання.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку