Новини

Бажаєте перейти на спрощену систему оподаткування з ІІІ кварталу 2024 року? Останній термін подання заяви - 14 червня

12.06.2024
Тема:

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що відповідно до п.п. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), суб’єкт господарювання, що є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. 

Перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання може здійснити один раз протягом календарного року.

Суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування за умови, якщо протягом календарного року, що передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, ним дотримано вимоги, встановлені в п. 291.4 ст. 291 ПКУ.

До заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, який визначається з дотриманням вимог, встановлених главою 1 розд. XIV ПКУ.

 

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку