Новини

Страхування відповідальності за шкоду, заподіяну пожежами та аваріями території та об’єктам природно-заповідного фонду: затверджено Порядок

03.06.2024

Наказом Міндовкілля від 01.04.2024 № 331 затверджено Порядок та умови страхування відповідальності за шкоду, заподіяну пожежами та аваріями території та об’єктам природно-заповідного фонду.

Страхувальником є особа, яка уклала зі страховиком договір страхування відповідальності або є страхувальником відповідно до законодавства, а саме заінтересоване підприємство, установа або організація, провадження господарської діяльності у сфері пожежної та техногенної безпеки якого може призвести до пожежі та/або аварії, що матимуть наслідком заподіяння шкоди території та об’єктам природно-заповідного фонду, та яке уклало зі страховиком договір страхування відповідальності.

Договори страхування відповідальності за шкоду, заподіяну пожежами та/або аваріями території та об’єктам природно-заповідного фонду, укладаються за класом страхування 13, визначеним ст. 4 Закону України «Про страхування» від 18.11.2021 № 1909-IX.

Наказ № 331 набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку