Новини

Заклади охорони здоров’я: визначено порядок встановлення посадових окладів деяких працівників

03.06.2024

Постановою КМУ від 14.05.2024 № 545 внесено зміни до розд. III додатка 2 до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298. Змінами встановлено порядок встановлення тарифних розрядів для працівників, які обіймають такі посади:

  • професіонали у галузі охорони здоров’я у закладах охорони здоров’я, професіонали з вищою немедичною освітою у сфері охорони здоров’я — 9–13 тарифні розряди;
  • екстрений медичний технік, інструктор з надання першої допомоги, оператор оперативно-диспетчерської служби (медицина) — 3–4 тарифні розряди.

Також у зв’язку з останніми змінами уточнено назви деяких категорій посад. Зокрема, «Молодші спеціалісти з медичною та фармацевтичною освітою/фахові молодші бакалаври, фахівці з початковим рівнем (короткий цикл) вищої освіти (молодший бакалавр), першим (бакалаврським) рівнем медичної і фармацевтичної освіти та магістри з медсестринства» замінено на «Фахівці з числа працівників сфери охорони здоров’я з освітнім (освітньо-професійним) ступенем фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, зокрема з немедичною освітою, магістри з медсестринства».

На аналогічні зміни чекаємо тепер в Умовах оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінсоцполітики та МОЗ від 05.10.2005 № 308/519.

Постанова № 545 набрала чинності 16.05.2024.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку